neděle 18. května 2014

Restaurant day- japonská cukrárna

Přeji pěkný den! ^_^

V sobotu jsme se s Nami byli podívat na  Restaurant day,  což je akce, kde si kdokoliv může vyzkoušet, jaké to je, mít vlastní restauraci. Probíhá po celé Praze a dalších městech (k mému překvapení i v Ústí). Normálně bych tam asi nešla (vzhledem k tomu, že mám od pondělí zkouškové), ale pak jsem narazila na letáček na stánek s japonskými sladkostmi a bylo rozhodnuto :D.


Stánek při otevřeníCestou jsme se ztratily a přítel nás musel navigovat přes telefon, takže jsme dorazily ještě později, než jsme chtěly. Stánků tam bylo spoustu, ale my hned zamířily k tomu s japonskými sladkostmi. K mému zklamání byly ičigo daifuku i dango vyprodané >_<.
Koupila jsem si dorajaki, abych ho porovnala s tím mým.

Potom jsem vyzkoušela Jacuhaši, což je něco jako moči, ale smíchané ještě se skořicí, a plněné fazolovou pastou. Protože byla opravdu zima a vypadalo to na déšť (který nás zastihl cestou na zastávku), jen jsme jednou obešly dokola stánky, koupily si ještě něco s sebou a vyrazily domů.Využila jsem první příležitosti vzít si na sebe nové šaty od Infanty. Žehlila jsem je přes dva díly Doktora House, a stejně byl volán trochu pomačkaný. Ráno jsem zjistila, že bude dost zima, takže jsem na sebe ještě hodila svetřík a paruku (zima mi ale byla stejně). Přítel mě vyfotil, až když jsem se vrátila, protože jsem přirozeně nestíhala a fotka samotná je nic moc, ale jsou na ní nádherné šaty :3.
Co jsem měla na sobě:
  • Kytičky ve vlasech - H&M
  • Sleeping beauty JSK - Infanta
  • Cardigan - CC Venea
  • Paruka - Lockshop
  • Halenka - Bodyline
  • Boty - Bodyline
A zpátky k Restaurant day- je mi moc líto, že nevyšlo počasí, jinak bych určitě zůstala déle (takhle to prakticky vypadalo jako nájezd na jeden stánek a rychlý úprk). Ale slyšela jsem, že se pořádá čtyřikrát do roka, takže si to snad někdy vynahradím. 

Už jste se zúčastnili Restaurant day/ plánujete se zúčastnit? ^_^