pátek 4. prosince 2015

Kamakura, Odaiba, Haradžuku

Čím víc se toho děje, tím méně mám času. Abych to tu ale úplně nezanedbala, přináším alespoň pár fotek z výletů.

Před dvěma týdny se konal školní festival, takže jsme měli týden volno. Dva dny z toho jsem tedy využila na to, abych se někam podívala.

Ve čtvrtek jsem vyrazila s kamarádkami do Kamakury. Počasí nám přálo, ale vyrazily jsme celkem pozdě, takže jsme stihly jen dva chrámy a Buddhu. Do Kamakury nicméně určitě pojedu ještě jednou, až mě navštíví sestra.
A až budu jednou strašně bohatá, budu mít taky rybníček s koi kapry :3
V sobotu jsem se na půl dne byla podívat do Odaiby. Odaiba je sice v Tokiu, ale protože Gaigodai je na předměstí, cesta nám zabrala zhruba hodinu v půl. Část odpoledne jsme strávily v muzeu techniky a když se setmělo, svezly jsme se na ruském kole.Na Haradžuku jsem se podívala dvakrát, poprvé pršelo a podruhé to bylo jen na skok po škole s dvěma lolitami z Gaigodai. Foťák jsem si zapomněla v obou případech.
Prošla jsem pár obchodů s brandem (Atelier Pierrot, H. Naoto a podobné). Pak jsem vešla do kamenného obchodu Bodyline, což ve mě nechalo poněkud traumatický zážitek. (představte si hodně špatně osvětlený vietnamský obchod s oblečením, přidejte divný remix písničky o Medvídkovi Pú a všechny věci, které jsou na stránkách Bodyline, ale není to lolita.) Jsou místa, které vám stačí vidět jednou v životě. A obchod pana Yana patří mezi ně.
Náladu mi zpravil třípatrový second-hand plný cenově dostupného brandu. Teď si nechávám všechny peníze na cestování, ale pokud tam někdy objevím svoje dream dress, tak jde všechno stranou.